Mükemmel Web Sitelerini Nasıl Yapıyoruz?
Web Sitesi Olmazsa Olmazları ve Site içi SEO
  • Web tasarım yaparken markalandırma ve ürün/hizmet konumlandırması yaparız. Daha sonra dijital tasarım kurallarına göre sade bir tasarım için olması gereken ne varsa yaparız. Web tasarım site içi SEO kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır. Web sitesi tamamlandıktan sonra müşteri internet pazarlama ve websitesi yönetim alanında bizimle çalışmaya devam ederse belirli aralıklarla detaylı Analizler içeren kapsamlı bir raporlama yapılır.
  • Ücretli arama motoru pazarlaması, ürün ve hizmetlerinizi arayan insanların önünde görmenin en hızlı ve en kontrol edilebilir yoludur. SEO ise işinizi nihai tüketiciye kesin ve kalıcı bir şekilde doğrudan uzun soluklu anlatmanızı sağlar. Organik bir şekilde web sitenizin büyümesine olanak verir. Bunun içinde “Siteiçi SEO” olmazsa olmazdır.
  • Google Adwords ve türevleriyle yalnızca nitelikli trafik için ödeme yapmak zorunda kalmaz ve arama motorlarında orta ve uzun vadede yükselmenizin önü açılmış olur.
Başarılı Bir Web Tasarım
için Neler Vazgeçilmezdir!
SEO danışmanlarımız link denetimlerinde ve backlink profillerini gözden geçirme konusunda oldukça fazla deneyime sahiptir. Sizin web projeniz için de en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz. O yüzden gerek website maintenance(bakım) gerekse de optimizasyon ile website yönetimi için yukarıdan teklif alabilirsiniz.

ŞİMDİ OYNAT

Rakip Analizi
Rakip Analizi ile sektörünüzdeki diğer firmaların neler yaptığını görebilir ve doğru hedeflemeler yapabilirsiniz.
Arama Motoru Uzmanlığı
Günümüz web sitelerinin kurtarıcıları arama motorlarıdır. Bu yüzden sürekli onları takip ederek web tasarımı onlara göre uyarlamanız ve optimize etmeniz gerekir.
Güncel ve Sade Kodlama
Yazılım teknolojisi her geçen gün gelişirken sadelik ise aynı kalıyor o yüzden yeni teknolojilerle uyumlu sade tasarımlar her zaman zirvede kalır.
Disiplinli Çalışma
Türk gibi başlayıp, Alman gibi işi yapıp, İngiliz gibi işi bitirmek için disiplinli çalışma şarttır. Başarı için disiplinli çalışma ise kaçınılmazdır.

Ziyaretçiler Nasıl Bir Web Sitesi İstiyor?
Best Web Tasarım olarak web sitelerini SEO kurallarına göre ve kullanıcı deneyimini artıracak şekilde ziyaretçilerin sitede daha fazla vakit geçirmesine yönelik hazırlıyoruz.
Sade ve İşlevsel
95
Videolarla Zenginleştirilmiş
55
Göze Hoş Gelen
70
Çok Hızlı Açılan
85
Blog

Web Tasarım, site içi seo ve web siteleri ile ilgili en son yazılar…