Örtülüyüm

Önemli Bilgi

Örtülüyüm projesi için yapılan anlaşma firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan diğer işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde verebiliyoruz, herhangi basılı veya görsel medyada paylaşamıyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et

Plancı

Kısa Proje Özeti

Kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan Planci.org Türkçe içeriklerin yanında çoklu dil desteğine sahip içeriklerde barındırmaktadır. Bu yüzden web sitesinin genel çerçevesi çeviri ile çoğaltılabilme imkanına sahip multi dil desteklidir. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar SSL sertifikası sayesinde güvenli bir alışveriş yapabilmektedir.

Plancı için yapılan çalışma ile multi platform ziyaretçi artırımı hedeflenmiştir. İleride planci üzerinden email altyapısı kurularak mimar ve plancı üyelerine eposta adresi verme gibi bir çok farklı yenilik planlanmaktadır. Tüm bunların başarılı olabilmesi için  Site-içi SEO çalışması büyük önem arz ediyordu. Bu tamamlandıktan sonra sosyal medya ve diğer platformlarda tanıtıma başlandı.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Plancı, Kurumsal IT destek hizmetinin yanında bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Plancı için hazırlanan strateji temel growth hacking kurallarının başarılı bir şekilde uygulanarak kısa sürede büyük ziyaretçi çekmeye yönelikti. Böylece web sitesine daha çok ziyaretçi çekilebildi. Daha sonra bu ziyaretçilerin sitede daha çok vakit geçirmesine yönelik adımlar atıldı.

Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz
ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.
– Leonardo da Vinci

Plancı mimar, iç mimar, çevre mühendisi, şehir ve bölge planlamacıları için bir portal olma amacıyla kuruldu. Bu çerçevede müşterimize bu projeyi büyütmek için neler yapılabileceğini söyledik. Bunun ardından yapılan anlaşma ardıdan çalışmalara başladık ve e-posta hizmetlerinden e-ticarete, grafik tasarımdan uygulama geliştirmeye, website yönetiminden profesyonel danışmanlık hizmetlerine kadar bir çok alanda beraber çalıştık.

Devam Et

Hanımların Dünyası

Kısa Proje Özeti

Hanımların Dünyası web sitesi rakiplerinden sıyrılması için yapılması gereken bir kaç önemli çalışma vardı. İlk olarak onları yapmaya başladık. Blog web sitelerinde olması gereken en önemli özellik özgün içeriğe sahip olunmasıdır. Eğer içerikler özgünse iş tamam değildir, editöryal yapı ve kullanılan resimlerde çok önemlidir. Web sitesinde vakit geçirme süresi artırılması için yazının doğru bir şekilde harmanlanması gerekir. Resimlerde içerikler gibi özgün olmalı.

Site içi SEOsu güçlü web sitelerinde Sosyal Medya stratejisi de geliştirilmesi gerekir. Hanımların Dünyası web sitesinde de sosyal medya ile ziyaretçilerin takbi ve sayısı artırılabilir. İçerik düzenlmesi ve seo düzeltmeleri yapıldıktan sonra sosyal medya hesaplarında da iyileştirmeler yapılmıştır.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Hanımların Dünyası, IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak Hanımların Dünyası için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin siteyi beğenmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, Hanımların Dünyası vizyonu gereği web tasarımın sade ve göze hoş görünmesini sağladık. Web sitesine giren ziyaretçilerin konuları beğenmeleri ve içerikten faydalanmaları durumunda siteyi zihinlerine yazarlar. Böylece reklam gelirleri ile dönen blog siteleri için ziyaretçi sayıları ve gelirleri artabilir.

İnsan sevdiğini anar,
andığını sever…
– Hayati İnanç

Hanımların Dünyası ziyaretçilerinin ilgi alanlarına göre çeşitli kategorilerde içeriklere sahiptir. Bu içerikler düğün hazırlıkları yapan gelin adaylarının ihtiyaçlarını karşılamaktan tatile gitmek için araştırma yapan ziyaretçilerine mimariden, yemek tariflerine diyetten, sağlığa bir çok konuda doyurucu bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu proje ile web sitesinin yazarlarından, editörlerinden yöneticisine kadar firma içi iletişimi artırmaya yönelik çalışmalar yapılmıştır.

Devam Et

Lenore USA

Önemli Bilgi

Lenore USA projesi yapılan anlaşma gereği firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde gösterebiliyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et

Aleyna Pen

Kısa Proje Özeti

Bu projede müşterimize güvenli eposta hizmetleri ve kurumsal rekabet analizi ile sektör analizi raporları sunulmuştur.

Eposta sunucusu kullanarak maaliyetleri azalatarak şirker içi iletişimi ve firma verirmini artırabilirsiniz.

Stratejimiz

Şirket verilerini ve epostalarını bir sunucuda tutmak üst düzey güvenlik ile korunmak ister.  Aksi halde bütün datalar hackerlara açık olabileceği gibi şiirketinizden gönderilen epostalarda spama düşebilir. Böylece gönderdiğiniz mailler müşterilerinize ulaşamayabilir.  İşte bu yüzden bu projede üst düzey güvenlik alarak işe koyulduk. En önemli önceliğimiz güvenlikti. Stratejimiz ise hiçbir açık vermeden tamamen bu güvenliği daha üst düzeye çıkarmak üzere tasarlandı.

İnsanlara sorunları ve çözümleri gösterirseniz,
harekete geçerler.
– Bill Gates

Aleyna Pen Pvc Door Sistemleri firmasının kurumsal kimliğine uygun olarak en son teknoloji ile uyumlu bir email altyapısı olmalarını sağladık. Bunun yanında rakip ve sektör analizlerimizle firmanın gelecek perspektiflerinde bu verileri kullanmasını sağladık. Bill Gates’in dediği gibi harekete geçmek için sorunları ve çözümleri bulabilmek gereklidir. Bunun için de en doğru yol rakip ve sektör analizini ve şirket planlamasını doğru yapmaktan geçer.

Devam Et

Ploud

Kısa Proje Özeti

Bu projede müşterimizin kurumsal eposta ihtiyacı karşılanmış olup şirket verimliğini artırıcı G Suite araçları eposta adreslerine entegre edilmiş ve G Suite danışmanlığı verilmiştir.

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için müşteri taleplerini bu g suite projesinde olduğu gibi işe başlamadan önce ciddi bir şekilde dikkate alarak projeyi bu taleplere göre değerlendiriyoruz.

Bağlan

İş arkadaşlarınız her zaman ulaşılabilir durumda. İşletmenizin web adresinden profesyonel e-postalar gönderin (siz@sirketiniz.com) ve grup listeleri oluşturun (satis@sirketiniz.com).

Erişim

Google Drive ile dosyalarınızı depolayın ve Google Cloud Search ile ihtiyaç duyduğunuz dosyaya anında ulaşın.G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı sağlanır.

Oluştur

Projenizi hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey. Google Dökümanlar, E-Tablolar, Formlar, Slaytlar, Google Sites, Keep ve App Maker ile daha fazlası...

Stratejimiz

G Suite Küçük ölçekli şirketlerden Fortune 500’e kadar milyonlarca işletme tarafından tercih ediliyor. G Suite hizmeti için müşterilerimiz hazırladığımız genel strateji; nasıl bir takım elbisenin vücudunuza tam olarak uyması en fazla prestij ve şıklık sağlıyorsa G Suite’in tüm ekipmanları ile şirketinize tam olarak uymasıdır. Kurumsal kimliğinize göre en uygun bir şekilde G Suite entegrasyon ve geçişinizi başarı ile tamamlamanız stratejik gördüğümüz ve önem verdiğimiz bir husustur.

Başarı yolun sonu değil,
yolun kendisidir.
– Anonim

Mutluluk sevdiğin işi yapmaktır demiş bir düşünür ve başarı üzerinde yürüdüğün yoldur demiş bir başkası. Bu doğrultuda başarılı işler yapabilmek için hem işinizi sevmeli hemde yaptığınız işten keyif almalısınız. İşte biz bu iştede Ploud SAP danışmanlık için G Suite entegrasyon hizmetini yaparak firmaya tam uymasını sağlamaya çalıştık. Böyle Ploud’ın kurumsal gelişimine katkı sağlamış olabilirdik. G Suite günümüzde bir çok farklı sektörde irili ufaklı firma tarafından tercih edilmesinin altında yatan en büyük sebep ise bilinirlik ve kullanım kolaylığıdır.

Devam Et

İstanbul Otomatik Şanzıman Web Tasarımı

Kısa Proje Özeti

İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize en uygun fiyata en optimal çözümler üreterek müşteri memnuniyetini hat safada tutmak misyonumuzdur. Gelecekte ise şu andaki müşteri memnuniyetini koruyarak şubeler açmak ve otomatik şanzıman alanın Türkiye Cumhuriyeti lideri olmaktır. Web sitesinde bu vizyona yakışır şekilde öğeler barındırmak istedik ve sadelikten uzaklaşmadan kaliteyi sergilemek istedik.

İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan web sitesinde hız ve işlevsellik ön planda tutulmuştur. Bir çok SEO kriteri başarılı bir şekilde sağlanmış ve de ziyaretçilerin sitede aradıklarını kolayca bulmaları ve kolayca firma ile iletişime geçebilmeleri hedeflenmiştir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin sitede kolayca firma ile iletişime geçebilmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, İstanbul Otomatik Şanzımanın vizyonu gereği web tasarımın sade ve etkileyici görünmesini sağladık. Böylece, web tasarım ile firma stratejisi uyumlu oldu.

İki yıl sonra olacak değişiklikleri her zaman abartıyor, 10 sene sonrakileri de küçümsüyoruz. Hareketsizliğin sizi uyuşturmasına izin vermeyin.
– Bill Gates

Bill Gates’in dediği gibi bir işe odaklandığınızda ne abartmalısınız ne de küçümsemelisiniz işi ve yaptığınız projeyi olduğu gibi görmelisiniz. İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan bu projede firma ile web sitesini ziyaret eden kişilerin rahat bir şekilde iletişime geçebilmeleri için müşteri taleplerini de dikkate alarak yapılması gerekenleri yaptık. Böylece otomatik şanzıman için web sitesine giren bir kişi firmanın ne gibi işler yapabileceğini öğrenip kolayca kararını verebiliyor. Dolayısıyla her projeyi kendi özellikleriyle değerlendirmek gerekiyor. Bu projede de firmanın taleplerine ve işin özelliklerine vede sektör analizine göre geliştirme işlemleri yapılmış ve proje tamamlanmıştır.

Devam Et

Teknosports

Kısa Proje Özeti

Teknosports kurulmadan önce bizimle çalışan müşterimiz, bu yeni spor salonu web tasarım işi için de bizimle çalışmaya karar verdi. Böylece bir çok farklı alanda Teknosports için çalışmaya başladık. Web tasarım prestij ve internet pazarlaması için dönüşümün yüksek olması amacıyla hem görsel hem de işlevsel olacak şekilde planlandı ve geliştirildi.

5 yılı aşkın bir süredir bu alanda başka isimlerle faaliyet gösteren alanında uzman yönetim kadrosu ile uzman eğitmenlerden oluşan Teknosports ekibi üyelerini mutlu etmek ve sağlıklı bir şekilde spor yapmaları ve de zinde kalmaları için her geçen gün daha çok çalışıyor.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

E-Posta Hizmetleri

Teknosports bizden Gsuite, Ofis365 ve de Email Sunucu hizmeti ile Email Marketing konularında destek almaktadır.

Bizim Statejimiz

Best Web Tasarım olarak Teknosports için hazırladığımız strateji tamamiyle ziyaretçilerin sitede daha fazla mutlu bir şekilde zaman geçirmelerine yönelik olup bunu doğal bir şekilde yapmayı amaçlıyor. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde de Teknosports vizyonu gereği web tasarımın modern, rahat ve sportif görünmesini sağladık.

Akıllı insan her şeyin tek tek söylenmesini beklemeyen insandır. Akıllı insan arar bulur.
– Bill Gates

Web tasarım söz konusu olunca içeriklerin ve grafiklerin nasıl yerleştireceği oldukça önem arz eder. Bu yüzden Bill Gates’in sözünü hayata geçirerek müşterilerimizin bize ne yapmamızı söylemeri gerekmez. Teknosports web sitesi tasarlanırken de müşterimizden kendisi tanıtmasını ve olmazsa olmazlarını söylemelerini istedik. Bu doğrultu da nasıl bir web tasarıma sahip olmak istediklerini belirttikten sonra onlardan gerektiği konularda yardım aldık ve web sitesini zenginleştirdik. Aynı zamanda grafik tasarım konusunda buweb sitesininde kullanılmak üzere destek sağladık.

Teknosports’a sunduğumuz hizmetler web tasarım tamamlandıktan sonra da devam ediyor. Web tasarım hizmetinin yanında web yönetim hizmetini de yapmaktayız. Böylece gerek monitöring gerekse de maintenance hizmetlerini sunmaktayız. Böylece Teknosports hosting, domain, bakın, teknik sorunlar, buglar, saldırılar ve müşteri etkileşimi takibi, uptime süreleri gibi konularda bizlerden destek alıyorlar. Danışmanlık web sitesi yönetimin merkezindedir. Profesyonel bir web tasarıma sahip bir site aynı zamanda profesyonelce yönetilmeye ihtiyaç duyar.

Teknosports; G Suite, Email Sunucusu hizmetini de bizden alarak e-posta adresleri için güvenlik ve kullanım kolaylığı ve de depolama alanı gibi imkanlara kavuşuyor.

Devam Et