Örtülüyüm

Önemli Bilgi

Örtülüyüm projesi için yapılan anlaşma firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan diğer işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde verebiliyoruz, herhangi basılı veya görsel medyada paylaşamıyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et

Plancı

Kısa Proje Özeti

Kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan Planci.org Türkçe içeriklerin yanında çoklu dil desteğine sahip içeriklerde barındırmaktadır. Bu yüzden web sitesinin genel çerçevesi çeviri ile çoğaltılabilme imkanına sahip multi dil desteklidir. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar SSL sertifikası sayesinde güvenli bir alışveriş yapabilmektedir.

Plancı için yapılan çalışma ile multi platform ziyaretçi artırımı hedeflenmiştir. İleride planci üzerinden email altyapısı kurularak mimar ve plancı üyelerine eposta adresi verme gibi bir çok farklı yenilik planlanmaktadır. Tüm bunların başarılı olabilmesi için  Site-içi SEO çalışması büyük önem arz ediyordu. Bu tamamlandıktan sonra sosyal medya ve diğer platformlarda tanıtıma başlandı.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Plancı, Kurumsal IT destek hizmetinin yanında bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Plancı için hazırlanan strateji temel growth hacking kurallarının başarılı bir şekilde uygulanarak kısa sürede büyük ziyaretçi çekmeye yönelikti. Böylece web sitesine daha çok ziyaretçi çekilebildi. Daha sonra bu ziyaretçilerin sitede daha çok vakit geçirmesine yönelik adımlar atıldı.

Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz
ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.
– Leonardo da Vinci

Plancı mimar, iç mimar, çevre mühendisi, şehir ve bölge planlamacıları için bir portal olma amacıyla kuruldu. Bu çerçevede müşterimize bu projeyi büyütmek için neler yapılabileceğini söyledik. Bunun ardından yapılan anlaşma ardıdan çalışmalara başladık ve e-posta hizmetlerinden e-ticarete, grafik tasarımdan uygulama geliştirmeye, website yönetiminden profesyonel danışmanlık hizmetlerine kadar bir çok alanda beraber çalıştık.

Devam Et

Hanımların Dünyası

Kısa Proje Özeti

Hanımların Dünyası web sitesi rakiplerinden sıyrılması için yapılması gereken bir kaç önemli çalışma vardı. İlk olarak onları yapmaya başladık. Blog web sitelerinde olması gereken en önemli özellik özgün içeriğe sahip olunmasıdır. Eğer içerikler özgünse iş tamam değildir, editöryal yapı ve kullanılan resimlerde çok önemlidir. Web sitesinde vakit geçirme süresi artırılması için yazının doğru bir şekilde harmanlanması gerekir. Resimlerde içerikler gibi özgün olmalı.

Site içi SEOsu güçlü web sitelerinde Sosyal Medya stratejisi de geliştirilmesi gerekir. Hanımların Dünyası web sitesinde de sosyal medya ile ziyaretçilerin takbi ve sayısı artırılabilir. İçerik düzenlmesi ve seo düzeltmeleri yapıldıktan sonra sosyal medya hesaplarında da iyileştirmeler yapılmıştır.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Hanımların Dünyası, IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak Hanımların Dünyası için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin siteyi beğenmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, Hanımların Dünyası vizyonu gereği web tasarımın sade ve göze hoş görünmesini sağladık. Web sitesine giren ziyaretçilerin konuları beğenmeleri ve içerikten faydalanmaları durumunda siteyi zihinlerine yazarlar. Böylece reklam gelirleri ile dönen blog siteleri için ziyaretçi sayıları ve gelirleri artabilir.

İnsan sevdiğini anar,
andığını sever…
– Hayati İnanç

Hanımların Dünyası ziyaretçilerinin ilgi alanlarına göre çeşitli kategorilerde içeriklere sahiptir. Bu içerikler düğün hazırlıkları yapan gelin adaylarının ihtiyaçlarını karşılamaktan tatile gitmek için araştırma yapan ziyaretçilerine mimariden, yemek tariflerine diyetten, sağlığa bir çok konuda doyurucu bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu proje ile web sitesinin yazarlarından, editörlerinden yöneticisine kadar firma içi iletişimi artırmaya yönelik çalışmalar yapılmıştır.

Devam Et

Bu Güzel Sözler

Önemli Bilgi

Bu Güzel Sözler projesi için yapılan anlaşma firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde gösterebiliyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et

Lenore USA

Önemli Bilgi

Lenore USA projesi yapılan anlaşma gereği firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde gösterebiliyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et

Turan Torna

The Brief

Our focus was to establish Unum as the leading voice in employee benefits and employee wellbeing. Protecting and growing Unum’s presence in the group income protection vertical was critical to the success of the campaign. Unum was also planning a number of changes to its website, including a re-design, change of platform, and move of the blog which was hosted on a subdomain.

We worked with the num team to develop an SEO strategy that helped improve relevancy and alignment of the website, while also developing a content & digital PR strategy to bring value to its target audiences, rather than just talking about products and services like much of the competition.

SEO Content Strategy

We build a thorough content strategy for your organization that touches upon high-level messaging.

B2B SEO

We help improve B2B companies engage buyers throughout the buyers' journey using SEO.

SEO Conversion

Conversions can be website sign-ups, increased revenue from transactions, increased purchases.

Our Strategy

In the onsite phase of the project, we helped identify key target search terms, performed technical auditing of the new website and provided guidance for the migration to the new website and the blog from a subdomain to subfolder set-up. Our creative team then developed an integrated strategy with Unum’s own in-house digital team, to create useful, engaging content on the website and externally, positioning Unum as a thought leader within the field of employee benefits.

There are no secrets to success. It is the result of preparation,
hard work, and learning from failure.
– Paul Tournier

Our team worked with num to promote internal spokespeople to journalists through by-lined articles and interviews with the national press. The team also developed and outreached case studies to key target media. These campaigns were often built around popular events and awareness days, such as World Mental Health Day and Financial Capability Week, which the client supported heavily.

Devam Et

İstanbul Otomatik Şanzıman Web Tasarımı

Kısa Proje Özeti

İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize en uygun fiyata en optimal çözümler üreterek müşteri memnuniyetini hat safada tutmak misyonumuzdur. Gelecekte ise şu andaki müşteri memnuniyetini koruyarak şubeler açmak ve otomatik şanzıman alanın Türkiye Cumhuriyeti lideri olmaktır. Web sitesinde bu vizyona yakışır şekilde öğeler barındırmak istedik ve sadelikten uzaklaşmadan kaliteyi sergilemek istedik.

İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan web sitesinde hız ve işlevsellik ön planda tutulmuştur. Bir çok SEO kriteri başarılı bir şekilde sağlanmış ve de ziyaretçilerin sitede aradıklarını kolayca bulmaları ve kolayca firma ile iletişime geçebilmeleri hedeflenmiştir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin sitede kolayca firma ile iletişime geçebilmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, İstanbul Otomatik Şanzımanın vizyonu gereği web tasarımın sade ve etkileyici görünmesini sağladık. Böylece, web tasarım ile firma stratejisi uyumlu oldu.

İki yıl sonra olacak değişiklikleri her zaman abartıyor, 10 sene sonrakileri de küçümsüyoruz. Hareketsizliğin sizi uyuşturmasına izin vermeyin.
– Bill Gates

Bill Gates’in dediği gibi bir işe odaklandığınızda ne abartmalısınız ne de küçümsemelisiniz işi ve yaptığınız projeyi olduğu gibi görmelisiniz. İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan bu projede firma ile web sitesini ziyaret eden kişilerin rahat bir şekilde iletişime geçebilmeleri için müşteri taleplerini de dikkate alarak yapılması gerekenleri yaptık. Böylece otomatik şanzıman için web sitesine giren bir kişi firmanın ne gibi işler yapabileceğini öğrenip kolayca kararını verebiliyor. Dolayısıyla her projeyi kendi özellikleriyle değerlendirmek gerekiyor. Bu projede de firmanın taleplerine ve işin özelliklerine vede sektör analizine göre geliştirme işlemleri yapılmış ve proje tamamlanmıştır.

Devam Et

Tarihi Moda Fırını

Kısa Proje Özeti

Tarihi Moda Fırını web tasarım ve diğer IT ihtiyaçlarını belirten bir taleple bize geldi. İhtiyaç analizi ve beklenti değerlendirmesi yaptıktan sonra işe koyulduk. Böyle bir tasarım ortaya çıktı ve müşterimize içerik desteği vererek web sitesini geliştirdik. Tarihi Moda Fırını için geliştirdiğimiz web sitesinde Site-içi SEO bizim için oldukça önemliydi. Bu yüzden en son SEO trendlerini ve tarayıcı uyumunu dikkate alarak geliştirme yaptık.

Tarihi Moda Fırını 1975 yılında İstanbul’un nadide ilçelerinden Kadıköy’ün en değerli yerlerinden biri olan Moda’da kurulmuştur.

Tahılların anadolunun çok değerli çiftçilerinden sofraya uzanan bu uzun yolda tamamen doğal yöntemlerle ürettiğimiz ekmekler ile sağlığınızı düşünüyoruz. Kalorisi düşük lezzeti yüksek ekmeklerimiz ve simitlerimiz ve de pidelerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Tarihi Moda Fırını Türkiye’nin nadide butik tarihi fırınlarından birisidir. Sağlık ve lezzet bir arada tarihi taş fırınımızda birinci sınıf ve ekmeğe en uygun unlar kullanılarak üretilmektedir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak Tarihi Moda Fırını için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin siteyi beğenmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, Tarihi Moda Fırını vizyonu gereği web tasarımın sade ve göze hoş görünmesini sağladık.

“Başarı alçak bir öğretmendir. Akıllı insanları
kaybetmeyecekleri konusunda baştan çıkarır.”
– Bill Gates

Bill Gates’in de dediği gibi başarının bizi aldatmasına izin vermek istemiyoruz. Özetle bu işi alırken de bize güven vardı ama işi teslim ettikten sonra bu güvenin ve beğenin artığını görmek bizi fazlasıyla mutlu etti. Beklentileri karşılamak zordur ve daha önceki yaptığımız işler sonradan yapacağımız işlerin teminatı olduğundan müşterilerimizin beklentisi de daima yüksek olmuştur.  Ancak bu işte beklentinin fazlasıyla karşılandığının müşterimiz tarafından bize söylendiğinde mutlu bir şekilde bir projeyi daha kapatmanın huzurunu yaşadık. Böylece web tasarım tamamlanmış oldu ve website yönetim hizmetimiz başlamış oldu. Ayrıca Tarihi Moda Fırını ile IT danışmanlık hizmetimiz devam ediyor.

Devam Et

Teknosports

Kısa Proje Özeti

Teknosports kurulmadan önce bizimle çalışan müşterimiz, bu yeni spor salonu web tasarım işi için de bizimle çalışmaya karar verdi. Böylece bir çok farklı alanda Teknosports için çalışmaya başladık. Web tasarım prestij ve internet pazarlaması için dönüşümün yüksek olması amacıyla hem görsel hem de işlevsel olacak şekilde planlandı ve geliştirildi.

5 yılı aşkın bir süredir bu alanda başka isimlerle faaliyet gösteren alanında uzman yönetim kadrosu ile uzman eğitmenlerden oluşan Teknosports ekibi üyelerini mutlu etmek ve sağlıklı bir şekilde spor yapmaları ve de zinde kalmaları için her geçen gün daha çok çalışıyor.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

E-Posta Hizmetleri

Teknosports bizden Gsuite, Ofis365 ve de Email Sunucu hizmeti ile Email Marketing konularında destek almaktadır.

Bizim Statejimiz

Best Web Tasarım olarak Teknosports için hazırladığımız strateji tamamiyle ziyaretçilerin sitede daha fazla mutlu bir şekilde zaman geçirmelerine yönelik olup bunu doğal bir şekilde yapmayı amaçlıyor. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde de Teknosports vizyonu gereği web tasarımın modern, rahat ve sportif görünmesini sağladık.

Akıllı insan her şeyin tek tek söylenmesini beklemeyen insandır. Akıllı insan arar bulur.
– Bill Gates

Web tasarım söz konusu olunca içeriklerin ve grafiklerin nasıl yerleştireceği oldukça önem arz eder. Bu yüzden Bill Gates’in sözünü hayata geçirerek müşterilerimizin bize ne yapmamızı söylemeri gerekmez. Teknosports web sitesi tasarlanırken de müşterimizden kendisi tanıtmasını ve olmazsa olmazlarını söylemelerini istedik. Bu doğrultu da nasıl bir web tasarıma sahip olmak istediklerini belirttikten sonra onlardan gerektiği konularda yardım aldık ve web sitesini zenginleştirdik. Aynı zamanda grafik tasarım konusunda buweb sitesininde kullanılmak üzere destek sağladık.

Teknosports’a sunduğumuz hizmetler web tasarım tamamlandıktan sonra da devam ediyor. Web tasarım hizmetinin yanında web yönetim hizmetini de yapmaktayız. Böylece gerek monitöring gerekse de maintenance hizmetlerini sunmaktayız. Böylece Teknosports hosting, domain, bakın, teknik sorunlar, buglar, saldırılar ve müşteri etkileşimi takibi, uptime süreleri gibi konularda bizlerden destek alıyorlar. Danışmanlık web sitesi yönetimin merkezindedir. Profesyonel bir web tasarıma sahip bir site aynı zamanda profesyonelce yönetilmeye ihtiyaç duyar.

Teknosports; G Suite, Email Sunucusu hizmetini de bizden alarak e-posta adresleri için güvenlik ve kullanım kolaylığı ve de depolama alanı gibi imkanlara kavuşuyor.

Devam Et