Plancı

Kısa Proje Özeti

Kapsamlı bir çalışmanın ürünü olan Planci.org Türkçe içeriklerin yanında çoklu dil desteğine sahip içeriklerde barındırmaktadır. Bu yüzden web sitesinin genel çerçevesi çeviri ile çoğaltılabilme imkanına sahip multi dil desteklidir. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyen kullanıcılar SSL sertifikası sayesinde güvenli bir alışveriş yapabilmektedir.

Plancı için yapılan çalışma ile multi platform ziyaretçi artırımı hedeflenmiştir. İleride planci üzerinden email altyapısı kurularak mimar ve plancı üyelerine eposta adresi verme gibi bir çok farklı yenilik planlanmaktadır. Tüm bunların başarılı olabilmesi için  Site-içi SEO çalışması büyük önem arz ediyordu. Bu tamamlandıktan sonra sosyal medya ve diğer platformlarda tanıtıma başlandı.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Plancı, Kurumsal IT destek hizmetinin yanında bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Plancı için hazırlanan strateji temel growth hacking kurallarının başarılı bir şekilde uygulanarak kısa sürede büyük ziyaretçi çekmeye yönelikti. Böylece web sitesine daha çok ziyaretçi çekilebildi. Daha sonra bu ziyaretçilerin sitede daha çok vakit geçirmesine yönelik adımlar atıldı.

Resmettiğimiz her şeyi doğadan seçmeliyiz
ve doğadan en güzel şeyleri almalıyız.
– Leonardo da Vinci

Plancı mimar, iç mimar, çevre mühendisi, şehir ve bölge planlamacıları için bir portal olma amacıyla kuruldu. Bu çerçevede müşterimize bu projeyi büyütmek için neler yapılabileceğini söyledik. Bunun ardından yapılan anlaşma ardıdan çalışmalara başladık ve e-posta hizmetlerinden e-ticarete, grafik tasarımdan uygulama geliştirmeye, website yönetiminden profesyonel danışmanlık hizmetlerine kadar bir çok alanda beraber çalıştık.

Devam Et

Lenore USA

Önemli Bilgi

Lenore USA projesi yapılan anlaşma gereği firma talebi doğrultusunda gizlilik öğeleri içermektedir. Bu yüzden bu proje ve gizlilik anlaşması bulunan işlerimiz hakkındaki detayları gizlilik anlaşması gereği sadece yüz yüze görüşmelerde referans örnekleri şeklinde gösterebiliyoruz. Teknik detayları ve firma iş detaylarını asla paylaşmıyoruz.

Devam Et