Aleyna Pen

Aleyna Pen Antep merkezli bir Pvc Pencere şirketidir. Üretim hattından çıkan PVC sistemlerinin büyük çoğunu yurt dışına ihraç ederek ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamaktadır. Aleyna Pen eposta hizmeti ile kurumsal gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Şirket bünyesinde kullanılan bütün yazışmaların arşivlenmesi ile veri güvenliğide sağlanmış olacaktır.

Aleyna Pen için hazırladığımız Rakip ve Sektör Analizi ile alanında uzman rakiplerinden sıyrılarak sektörün en önemli oyuncusu olmayı hedeflemektedir. Online alanada var olmayı başarabilen firmalar bilinirlilik kazanırlar ve firma tanıtımlarını daha efektif bir şekilde yapmış olurlar. Bu doğrultuda eposta hizmetinin yanında sunduğumuz online raporlar ile firmanın büyüme planına katkılar yapmış olduk. Eposta hizmetinde ise sadece fiyata değil aynı zamanda sunulan ek servislere (antispam filter, email searching) dikkat edilmesi gerekir. Bu doğrultuda eposta hizmetinin yanında online pr alanında da firmanın yanında olmaya devam ediyoruz.

Müşteri:
Aleyna Pen PVC Sistemleri
Tarih:
24 Temmuz 2018
Website:
aleynapen.com
Kategori:
Eposta
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Bu projede müşterimize güvenli eposta hizmetleri ve kurumsal rekabet analizi ile sektör analizi raporları sunulmuştur.

Eposta sunucusu kullanarak maaliyetleri azalatarak şirker içi iletişimi ve firma verirmini artırabilirsiniz.

Stratejimiz

Şirket verilerini ve epostalarını bir sunucuda tutmak üst düzey güvenlik ile korunmak ister.  Aksi halde bütün datalar hackerlara açık olabileceği gibi şiirketinizden gönderilen epostalarda spama düşebilir. Böylece gönderdiğiniz mailler müşterilerinize ulaşamayabilir.  İşte bu yüzden bu projede üst düzey güvenlik alarak işe koyulduk. En önemli önceliğimiz güvenlikti. Stratejimiz ise hiçbir açık vermeden tamamen bu güvenliği daha üst düzeye çıkarmak üzere tasarlandı.

İnsanlara sorunları ve çözümleri gösterirseniz,
harekete geçerler.
– Bill Gates

Aleyna Pen Pvc Door Sistemleri firmasının kurumsal kimliğine uygun olarak en son teknoloji ile uyumlu bir email altyapısı olmalarını sağladık. Bunun yanında rakip ve sektör analizlerimizle firmanın gelecek perspektiflerinde bu verileri kullanmasını sağladık. Bill Gates’in dediği gibi harekete geçmek için sorunları ve çözümleri bulabilmek gereklidir. Bunun için de en doğru yol rakip ve sektör analizini ve şirket planlamasını doğru yapmaktan geçer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir