Doç. Dr. Uğur Deveci Web Sitesi Tasarımı

Uğur Deveci kişisel web sitesi ile ziyaretçilerin Doç. Dr. Uğur Deveciyi ve yaptığı işleri tanıması amaçlanmıştır. Akademik alanda yüzlerce ulusal, uluslararası makale ve bildiriyi kaleme alan Doç.Dr.Uğur Deveci, yerli ve yabancı pek çok cerrahi kitaba katkıda bulunmuş, bilimsel çalışmaları dörtyüzün üzerinde atıf almıştır.

Doç. Dr.Uğur Deveci, T.C. Maltepe Üniversitesi bünyesinde öğrenci ve asistanlarına genel cerrahi alanında teorik ve pratik dersler vermekte, son teknoloji ve kılavuzlar aracılığı ile genel cerrahi uygulamalarını sürdürmektedir.

Yapılacak olan web sitesi bu doğrultuda hem öğrencilere hem de bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilere kolayca bilgi aktarabilmek için tasarlanmıştır.

Müşteri:
Doç. Dr. Uğur Deveci
Tarih:
11 Şubat 2018
Kategori:
Web Tasarım, Grafik Tasarım
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Doç. Dr. Uğur Deveci ile tanışmamız firma kurucumuzun muayenesi ile başladı. Doktor ile kurucumuz tanıştıktan sonra iletişimlerini devam ettirdiler. Uğur beyin ihtiyaçları doğrultusunda talep ettiği tarzda bir web sitesi kurulması için çalışmalara başlandı. Bu web sitesinde videolarla eğitimlerin olabileceği ve sağlık alanında önemli bilgilerin paylaşılması için en doğru tasarım ve işlevselliğe sahip olması gerekiyordu. Bu yönde çalışmalara başladık ve Uğur beyin fikirleri doğrultusunda web sitesi kuruldu.

Bir web tasarımın başarısı ziyaretçilerin aradığını kolayca bulmasına bağlı olduğu aşikardır. Bu doğrultuda menülerin ve sayfa geçişlerin hazırlanması ve mobil uyumunun mükemmel bir şekilde olması gerekiyordu. Talepleri dikkatlice aldıktan sonra web sitesini geliştirmeye başladık. Doç. Dr. Uğur beyin tavsiyeleri doğrultusunda geliştirme aşamasında değişiklikler yapılmış ve bugünki son haline gelmiştir. Kullanımı kolay yönetici paneli ile Uğur bey ve ekibi de kolayca içerik ekleyebilir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Sağlık web sitelerinin sahip olası gereken en önemli özellik bilginin açık bir şekilde ziyaretçiye verilebilmesidir. Stratejimizi gerek videoların gerekse yazıların ziyaretçiye kolayca aktarılabilmesi için geçişlerin sorunsuz ve kolay bir şekilde yapılması şeklindedir. Bu doğrultuda web sitesini geliştirdik.

Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.
– Kanuni Sultan Süleyman

Sağlık üzerine bilgi deposu olmaya doğru giden Doç. Dr. Uğur Deveci web sitesi zamanla gelişmektedir. Bu web sitesinde hasta ve doktor iletişimi ve aynı zamanda bilgi almak veya randevu almak için Uğur bey ile temasa geçmek mümkündür. Doç. Dr. Uğur Deveci web sitesi ile hedeflenen hasta doktor iletişimin iyileştirilmesi, doğru bilginin ilk elden paylaşılması ve öğrencilerine Uğur beyin deneyimlerinin aktarılmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir