Eskiz Yapı

Eskiz Yapı profesyonel inşaat firması olmak amacıyla kurulmuş, alanında uzman kuruculara ve deneyimli yöneticilere sahip bir inşaat firmasıdır. Gerçekleştirilen bir çok projede bu profesyonelliği görebilirsiniz. Bu doğrultuda görselliği yüksek yapılan işi ziyaretçiye anında aktarabilen ve aramalarda üst sıralarda çıkabilecek kurumsal web tasarım ihiyaçlarını karşılayabilecek bir websitesine ihtiyaçları olduğunu söylediler. Bu doğrultuda profesyonel ve şirket misyonu çerçevesinde sade ve işlevsel bir web sitesi hazırlıklarına başladık.

Müşteri talepleri dikkate alınarak web tasarım şekillendi. Yapılan ek toplantılar ile web sitesinde müşterimizin istediği yönlerde güncellemeler yapıldı. Eskiz Yapı web tasarımının en önemli unsuru sadelikti. Buna ek olarak web sitesinde yapılan projeler hakkında bilgilerin ziyaretçiye çok kolay bir şekilde aktarılması gerekiyordu. Bu yüzden düğmeleri ayrıca düzenledik ve linkleri kısalttık. Bu şekilde yapılan projelerin resimlerine ve projeler hakkında bilgilere 2-3 tıkla ulaşılabilir oldu.

Müşteri:
Eskiz Yapı
Tarih:
15 Ocak 2018
Website:
eskizyapi.com
Kategori:
Web Tasarım, Grafik Tasarım
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Eskiz Yapı web sitesi ile hedeflenen ziyaretçilerin Eskiz Yapının projeleri hakkında kolayca bilgi edinebilmesini sağlamak ve bu projelere ait görsellerin kullanıcılara sunumunu yapmaktı.Bunu yaparken sade bir şekilde yapmak ve logo renkleriyle uyumlu bir web tasarım hazırlamak gerekiyordu. Bizde tam olarak bunu yaptık ve müşterimizin hayalindeki tasarımı gerçeğe dönüştürdük.

Eskiz Yapı web tasarım ve diğer IT ihtiyaçlarını belirten bir taleple bize geldi. İhtiyaç analizi ve beklenti değerlendirmesi yaptıktan sonra işe koyulduk. Böyle bir tasarım ortaya çıktı ve müşterimize içerik desteği vererek web sitesini geliştirdik. Eskiz Yapı için geliştirdiğimiz web sitesinde Site-içi SEO bizim için oldukça önemliydi. Bu yüzden en son SEO trendlerini ve tarayıcı uyumunu dikkate alarak geliştirme yaptık. Böylece ziyaretçiler Eskiz Yapıyı aradığında daha kolay bir şekilde bulabiliyor.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak Eskiz Yapı için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin sitede aradıklarını kolayca bularak firmayı ve yaptığı işleri kolayca görmelerini sağlamaktı. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitede Eskiz Yapı vizyonu gereği web tasarımın sade ve kolay gezinebilir olmasını sağladık.

İş için kullanılan teknolojinin ilk kuralı, verimli bir işleme uygulanan otomasyon, verimliliği artıracaktır. İkincisi ise verimsiz bir işe uygulanan otomasyonun verimsizliği artıracağıdır.
– Bill Gates

Otomasyon iş verimliğini artıran en önemli etkenlerden biridir. Eğer kurumsallaşmak istiyorsanız müşterileriniz ile daha çok etkileşime girmeniz gerekir. Aynı zamanda müşteri bilgilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi bir havuzda toplayıp bu verileri gerektiği gibi kullanmanız gerekir. Bunun yanında yaptığınız işleri ve bazı şirket verilerini şeffaf bir şekilde müşterilerinize sunmanız gerekir. Bu yüzden web sitesi doğru bir şekilde tasarlanıp yönetilmesi gerekir. İşte bunun için Eskiz yapı web tasarım işinde hem sadeliği hemde işlevselliği bir araya getirmeye çalıştık. Web sitesi hizmetimizin yanında web yönetim ve G Suite e-posta hizmeti de vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir