İstanbul Otomatik Şanzıman Web Tasarımı

İstanbul Otomatik Şanzıman Maslak Oto Sanayi içerisinde yer alan vizyoner ve profesyonel bir otomatik şanzıman servisidir.Kurumsal web tasarım a ihtiyaçları olduklarını belirttikten sonra müşteri bilinirliğini artırmak için neler yapılabileceğini bize sordular. Bu konuda ajansımız üzerine düşen araştırmayı yaptıktan sonra kendilerine gerekli bilgileri belirterek web tasarım ve seo konusunda yol haritası çıkarıldı.

Günümüzde web siteleri sahipleri web sitelerinin ne kadar hızlı açılıyorsa o kadar iyidir anlayışına sahip. Bu yüzden web sitelerinin hızlı açılması ve etkileyici bir tasarıma sahip olması gerektiğini belirttiler. Biz ise sitenin hızının yanında Kurumsal Web Tasarımın olmazsa olmazsı ise Site-içi SEO ve doyurucu ve özgün içerik olduğunu belirttik. Karşılıklı fikir alışverişinin ve müşteri taleplerinin alınması sonrasında sıkı bir çalışmaya başladık.

Müşteri:
İstanbul Otomatik Şanzıman
Tarih:
15 Ekim 2018
Kategori:
Web Tasarım, Grafik Tasarım
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

İstanbul Otomatik Şanzıman olarak müşterilerimize en uygun fiyata en optimal çözümler üreterek müşteri memnuniyetini hat safada tutmak misyonumuzdur. Gelecekte ise şu andaki müşteri memnuniyetini koruyarak şubeler açmak ve otomatik şanzıman alanın Türkiye Cumhuriyeti lideri olmaktır. Web sitesinde bu vizyona yakışır şekilde öğeler barındırmak istedik ve sadelikten uzaklaşmadan kaliteyi sergilemek istedik.

İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan web sitesinde hız ve işlevsellik ön planda tutulmuştur. Bir çok SEO kriteri başarılı bir şekilde sağlanmış ve de ziyaretçilerin sitede aradıklarını kolayca bulmaları ve kolayca firma ile iletişime geçebilmeleri hedeflenmiştir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin sitede kolayca firma ile iletişime geçebilmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, İstanbul Otomatik Şanzımanın vizyonu gereği web tasarımın sade ve etkileyici görünmesini sağladık. Böylece, web tasarım ile firma stratejisi uyumlu oldu.

İki yıl sonra olacak değişiklikleri her zaman abartıyor, 10 sene sonrakileri de küçümsüyoruz. Hareketsizliğin sizi uyuşturmasına izin vermeyin.
– Bill Gates

Bill Gates’in dediği gibi bir işe odaklandığınızda ne abartmalısınız ne de küçümsemelisiniz işi ve yaptığınız projeyi olduğu gibi görmelisiniz. İstanbul Otomatik Şanzıman için hazırlanan bu projede firma ile web sitesini ziyaret eden kişilerin rahat bir şekilde iletişime geçebilmeleri için müşteri taleplerini de dikkate alarak yapılması gerekenleri yaptık. Böylece otomatik şanzıman için web sitesine giren bir kişi firmanın ne gibi işler yapabileceğini öğrenip kolayca kararını verebiliyor. Dolayısıyla her projeyi kendi özellikleriyle değerlendirmek gerekiyor. Bu projede de firmanın taleplerine ve işin özelliklerine vede sektör analizine göre geliştirme işlemleri yapılmış ve proje tamamlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir