Ploud

Ploud SAP Yazılım Danışmanlığı hizmeti veren bir bilişim şirketidir. Ploud kurumsal iletişimi ve şirket verimini artırmak için bir Google partneri ile çalışmak istiyorlardı. Bu doğrultu da G Suite alnında Google'ın uzun yıllardır partneri Kuysoft (Bestwebtasarım ait olduğu şirket) ile çalışmaya karar verdiler.

Best Web Tasarım ekibi olarak strateji geliştirme ve G Suite alanında destek vermekteyiz. G Suite eski adıyla Google Apps ürünleri ve diğer firmaların oluşturduğu bütün app’ler G Suite Marketplace’de bulunabilir. G Suite Marketplace içerisinde küçük işletmeler’den çok uluslu büyük işletmelere kadar her tarz işletme ve sektör için uygun araçlar bulunmaktadır. Böylece sadece email değil bir çok farklı hizmette alabilirsiniz. Bu doğrultuda çalışacağınız partneriniz size yol gösterici olacaktır. Ploud Yazılım işte tam bu yüzden alanında uzman profesyonel bir Google partneri ile çalışmayı tercih etti.

Müşteri:
WebGeniusLab
Tarih:
December 15, 2018
Website:
ploud.com.tr
Kategori:
E-Posta, G Suite
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Bu projede müşterimizin kurumsal eposta ihtiyacı karşılanmış olup şirket verimliğini artırıcı G Suite araçları eposta adreslerine entegre edilmiş ve G Suite danışmanlığı verilmiştir.

Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak için müşteri taleplerini bu g suite projesinde olduğu gibi işe başlamadan önce ciddi bir şekilde dikkate alarak projeyi bu taleplere göre değerlendiriyoruz.

Bağlan

İş arkadaşlarınız her zaman ulaşılabilir durumda. İşletmenizin web adresinden profesyonel e-postalar gönderin (siz@sirketiniz.com) ve grup listeleri oluşturun (satis@sirketiniz.com).

Erişim

Google Drive ile dosyalarınızı depolayın ve Google Cloud Search ile ihtiyaç duyduğunuz dosyaya anında ulaşın.G Suite Basic sürümünde, her kullanıcıya internette 30 GB depolama alanı sağlanır.

Oluştur

Projenizi hayata geçirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey. Google Dökümanlar, E-Tablolar, Formlar, Slaytlar, Google Sites, Keep ve App Maker ile daha fazlası...

Stratejimiz

G Suite Küçük ölçekli şirketlerden Fortune 500’e kadar milyonlarca işletme tarafından tercih ediliyor. G Suite hizmeti için müşterilerimiz hazırladığımız genel strateji; nasıl bir takım elbisenin vücudunuza tam olarak uyması en fazla prestij ve şıklık sağlıyorsa G Suite’in tüm ekipmanları ile şirketinize tam olarak uymasıdır. Kurumsal kimliğinize göre en uygun bir şekilde G Suite entegrasyon ve geçişinizi başarı ile tamamlamanız stratejik gördüğümüz ve önem verdiğimiz bir husustur.

Başarı yolun sonu değil,
yolun kendisidir.
– Anonim

Mutluluk sevdiğin işi yapmaktır demiş bir düşünür ve başarı üzerinde yürüdüğün yoldur demiş bir başkası. Bu doğrultuda başarılı işler yapabilmek için hem işinizi sevmeli hemde yaptığınız işten keyif almalısınız. İşte biz bu iştede Ploud SAP danışmanlık için G Suite entegrasyon hizmetini yaparak firmaya tam uymasını sağlamaya çalıştık. Böyle Ploud’ın kurumsal gelişimine katkı sağlamış olabilirdik. G Suite günümüzde bir çok farklı sektörde irili ufaklı firma tarafından tercih edilmesinin altında yatan en büyük sebep ise bilinirlik ve kullanım kolaylığıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir