Tarihi Moda Fırını

Tarihi Moda Fırını ile anlaşmamız prestij getirecek bir web tasarıma ihtiyaçları olmalarını belirtmeleri ile başladı. Biz de kurumsal kimliğine yakışacak bir web sitesi yapmak istedik. Biraz Tarihi Moda Fırının'dan bahsedecek olursak ekmeğin kalitesi kadar tazeliğine de önem veren bir fırın olduğu için uzun saatlerce üretim yapmaktadır.Böylece Moda'da gerek cafe ve resturantlar gerekse ev kullanıcıları bu fırından aldıkları ürünlere taze bir şekilde ulaşabilmektedir.

Her şeyin standartlaştığı bir dünyada gerçek lezzetlere dönmenin, sakince üretmenin ve tadına vararak tüketmenin tutkusu içerisinde bir fırındır Moda Fırını. İşte bu yüzden 30 yıllık müşterilerimiz de var yepyeni müşterilerimiz de var.

Müşteri:
Tarihi Moda Fırını
Tarih:
15 Ocak 2018
Kategori:
Web Tasarım, Web Yönetim
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Tarihi Moda Fırını web tasarım ve diğer IT ihtiyaçlarını belirten bir taleple bize geldi. İhtiyaç analizi ve beklenti değerlendirmesi yaptıktan sonra işe koyulduk. Böyle bir tasarım ortaya çıktı ve müşterimize içerik desteği vererek web sitesini geliştirdik. Tarihi Moda Fırını için geliştirdiğimiz web sitesinde Site-içi SEO bizim için oldukça önemliydi. Bu yüzden en son SEO trendlerini ve tarayıcı uyumunu dikkate alarak geliştirme yaptık.

Tarihi Moda Fırını 1975 yılında İstanbul’un nadide ilçelerinden Kadıköy’ün en değerli yerlerinden biri olan Moda’da kurulmuştur.

Tahılların anadolunun çok değerli çiftçilerinden sofraya uzanan bu uzun yolda tamamen doğal yöntemlerle ürettiğimiz ekmekler ile sağlığınızı düşünüyoruz. Kalorisi düşük lezzeti yüksek ekmeklerimiz ve simitlerimiz ve de pidelerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz. Tarihi Moda Fırını Türkiye’nin nadide butik tarihi fırınlarından birisidir. Sağlık ve lezzet bir arada tarihi taş fırınımızda birinci sınıf ve ekmeğe en uygun unlar kullanılarak üretilmektedir.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

Kurumsal Danışmanlık

Tarihi Moda Fırını IT ve bilişim güvenliği gibi ihtiyaç duyduğu alanlarda bizden destek alıyor.

Stratejimiz

Best Web Tasarım olarak Tarihi Moda Fırını için hazırladığımız strateji ziyaretçilerin siteyi beğenmelerine yönelikti. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde, Tarihi Moda Fırını vizyonu gereği web tasarımın sade ve göze hoş görünmesini sağladık.

“Başarı alçak bir öğretmendir. Akıllı insanları
kaybetmeyecekleri konusunda baştan çıkarır.”
– Bill Gates

Bill Gates’in de dediği gibi başarının bizi aldatmasına izin vermek istemiyoruz. Özetle bu işi alırken de bize güven vardı ama işi teslim ettikten sonra bu güvenin ve beğenin artığını görmek bizi fazlasıyla mutlu etti. Beklentileri karşılamak zordur ve daha önceki yaptığımız işler sonradan yapacağımız işlerin teminatı olduğundan müşterilerimizin beklentisi de daima yüksek olmuştur.  Ancak bu işte beklentinin fazlasıyla karşılandığının müşterimiz tarafından bize söylendiğinde mutlu bir şekilde bir projeyi daha kapatmanın huzurunu yaşadık. Böylece web tasarım tamamlanmış oldu ve website yönetim hizmetimiz başlamış oldu. Ayrıca Tarihi Moda Fırını ile IT danışmanlık hizmetimiz devam ediyor.

Yorumlar (02)

  1. 23 Ocak 2018

    Tarihi Moda Fırını takip ettiğim başarılı bir web sitesi. Emeği geçen arkadaşları tebrik ederim.

    Yanıtla
  2. 16 Kasım 2018

    Modayı bilenler bilir çok naif kendine has bir yer Tarihi Moda Fırını ve kesinlikle bu eşsiz yere yakışır bir web sitesi olmuş.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir