Teknosports

Teknosports web tasarım, eposta, grafik tasarım ve website yönetimi (monitoring, maintenance, güncelleme/geliştirme) alanlarında Bestwebtasarım'ı tercih etti.

Web tasarımın en önemli amaçları organik trafiği artırmak ve özellikle rekabetçi bir spor kompleksi endüstrisinde web tasarım görselliği ve işlevselliği ile öncülük etmekti. Ek olarak, Siteiçi SEO ile içerik stratejisi belirlenmesi ve de kampanyalar ve indirmeler ile spor salonuna kaydolmalara yardımcı olmak için doğru içerik ve grafikler ve site içi bölümler oluşturarak görünürlüğü ve bilinirliği artırmak istedik. Odak noktamız, üyerlerine sağlanan faydaları ön plana çıkararak ziyaretçileri bilgilendirmek ve mutlu etmektir.

Teknosports, 2018 yılında Türkiye merkezli bir spor kompleksi olarak kuruldu. Tenis, Yüzme ve Fitness alanında Türkiye’nin en iyi spor kompleksi olma yolunda Kurtköy Teknopark içerisinde adına yakışır şekilde modern ve teknolojik yapısı ile üyelerine hizmet vermektedir.

Müşteri:
Teknosports
Tarih:
10 Eylül 2018
Kategori:
Web Tasarım, Grafik Tasarım, Web Yönetim, E-Posta
Proje Paylaş:

Kısa Proje Özeti

Teknosports kurulmadan önce bizimle çalışan müşterimiz, bu yeni spor salonu web tasarım işi için de bizimle çalışmaya karar verdi. Böylece bir çok farklı alanda Teknosports için çalışmaya başladık. Web tasarım prestij ve internet pazarlaması için dönüşümün yüksek olması amacıyla hem görsel hem de işlevsel olacak şekilde planlandı ve geliştirildi.

5 yılı aşkın bir süredir bu alanda başka isimlerle faaliyet gösteren alanında uzman yönetim kadrosu ile uzman eğitmenlerden oluşan Teknosports ekibi üyelerini mutlu etmek ve sağlıklı bir şekilde spor yapmaları ve de zinde kalmaları için her geçen gün daha çok çalışıyor.

SEO Uyumlu Web Tasarım

Geliştirdiğimiz web sitelerinde sade bir tasarımın ve kullanım kolaylığının yanında SEO uyumuna da dikkat ederiz.

Website Yönetimi

Website yönetim hizmeti ile bizden monitoring, maintenance ve içerik yönetimi alanında destek alınmaktadır.

E-Posta Hizmetleri

Teknosports bizden Gsuite, Ofis365 ve de Email Sunucu hizmeti ile Email Marketing konularında destek almaktadır.

Bizim Statejimiz

Best Web Tasarım olarak Teknosports için hazırladığımız strateji tamamiyle ziyaretçilerin sitede daha fazla mutlu bir şekilde zaman geçirmelerine yönelik olup bunu doğal bir şekilde yapmayı amaçlıyor. Web siteniz doğru bir şekilde tasarlandıysa asla sizi yarı yolda bırakmaz. Tasarladığımız web siteleri ile müşterilerimizin misyon ve vizyonlarını uymasına dikkat ediyoruz. İşte bu web sitesinde de Teknosports vizyonu gereği web tasarımın modern, rahat ve sportif görünmesini sağladık.

Akıllı insan her şeyin tek tek söylenmesini beklemeyen insandır. Akıllı insan arar bulur.
– Bill Gates

Web tasarım söz konusu olunca içeriklerin ve grafiklerin nasıl yerleştireceği oldukça önem arz eder. Bu yüzden Bill Gates’in sözünü hayata geçirerek müşterilerimizin bize ne yapmamızı söylemeri gerekmez. Teknosports web sitesi tasarlanırken de müşterimizden kendisi tanıtmasını ve olmazsa olmazlarını söylemelerini istedik. Bu doğrultu da nasıl bir web tasarıma sahip olmak istediklerini belirttikten sonra onlardan gerektiği konularda yardım aldık ve web sitesini zenginleştirdik. Aynı zamanda grafik tasarım konusunda buweb sitesininde kullanılmak üzere destek sağladık.

Teknosports’a sunduğumuz hizmetler web tasarım tamamlandıktan sonra da devam ediyor. Web tasarım hizmetinin yanında web yönetim hizmetini de yapmaktayız. Böylece gerek monitöring gerekse de maintenance hizmetlerini sunmaktayız. Böylece Teknosports hosting, domain, bakın, teknik sorunlar, buglar, saldırılar ve müşteri etkileşimi takibi, uptime süreleri gibi konularda bizlerden destek alıyorlar. Danışmanlık web sitesi yönetimin merkezindedir. Profesyonel bir web tasarıma sahip bir site aynı zamanda profesyonelce yönetilmeye ihtiyaç duyar.

Teknosports; G Suite, Email Sunucusu hizmetini de bizden alarak e-posta adresleri için güvenlik ve kullanım kolaylığı ve de depolama alanı gibi imkanlara kavuşuyor.

Yorum (01)

  1. 16 Kasım 2018

    Çok güzel bir websitesi olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik etmek gerekiyor.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir