En Popüler Sorular

1. Sosyal Medya Promosyonları Veriyor Musunuz?

Daha akıllı sosyal medya pazarlaması yapmak için çalışan uzman teknik ekibimiz sizlere sosyal medya sayfalarımızdan önemli bilgiler ve taktikler paylaşıyorlar. Ayrıca dönem dönem kampanya ve promosyonlar paylaşıyoruz. Takipte kalın!

2. Herhangi Bir İndirim/Bonuslar Var Mı?

Web tasarım hizmetini yaptığımız firmalara yaptığımız ek hizmetlerde bonuslarımız ve ek indirimlerimiz bulunmaktadır. Bunun dışında sosyal medya’dan bizi takip ederek bazı indirim ve bonuslardan faydalanabilirsiniz.

3. Referral Programınız Var Mı?

Referral programımız bulunmaktadır. Dijital Ajanslar ve Hosting firmaları genellikle bu programa rağbet etmekle birlikte bir çok farklı firmalardan da talepler gelebilmektedir. Detaylar için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

4. Web Tasarım Neden Önemlidir?

Gelişen teknolojiler ile web tasarımın önemi daha da artmıştır. Web sitesi firmanızın daha kolay bulunmasına ve daha iyi tanınmasına yardımcı olur. İstekleriniz doğrultusunda kurumsal kimliğinizi ön planda tutarak, son teknoloji ve mobil uyumlu tasarımlar üretiyoruz. Web tasarım hizmeti sonrasında da website yönetimi, maintenance ve monitoring gibi destekler sağlıyoruz.

5. Anahtar Kelime Araştırması Nasıl Yapılır?

Yaptığınız işe ve sektörünüze bakarak yapılır. Bu işte yeniyseniz rekabet analizi ile de anahtar kelimeler edinebilirsiniz. Kelime seçimi, gruplandırması, reklam metin yazımı ve hesabınızla ilgili tüm detayları Bestwebtasarım profesyonelleri sizden aldığı fikirler doğrultusunda hazırlar ve reklamınızı yayına alır. Tüm değişiklikleri müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

6. SEO'nun Faydaları Nelerdir ve SEO'ya Nereden Başlayabilirim?

Web siteniz Google organik aramalarında üst sıralarda yer alacağından dolayı siteniz daha çok ziyaretçi alacaktır. Bunun sonucunda ise müşteri sayınız ve popülariteniz artacaktır. Böylece marka bilinirliğiniz ve gelirleriniz artacak ve rakipleriniz arasından sıyrılabileceksiniz. SEO çok kapsamlı bir çalışma gerektirir. Bunun için inside SEO dediğimiz Site içi SEO kurallarını uygulamaya başlamanız en doğrusu olacaktır. Web tasarım için bizi tercih ettiyseniz, web siteniz siteiçi SEO kurallarına uygun olarak hazırlandığını bilir ve SEO’ya ilk adımı doğru attığınızın bilinci olursunuz.

7. Ekibiniz Kaç Kişiden Oluşuyor?

Ekibimiz 7 kişiden oluşmakta olup ihtiyaç halinde part time olarak çalıştırdığımız profesyoneller ve içerik üreticileri ile 20’ye kadar çıkmaktadır.

8. Yazılım Desteğiniz, İçerik Desteğiniz ve Görsel Desteğiniz Var Mı?

Yazılım desteğimiz ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulunmaktadır. Ayrıca danışmanlık hizmetimiz de bulunmaktadır. Bunun dışında içerik ve görsel desteğimiz de mevcuttur. Gerek fotoğraf çekimi olsun gerekse infografik desteklerimiz olsun web yazılım ve grafik tasarım konusunda uzman profesyonellerimiz firmanız için her daim hazırdır.

9. Dijital Pazarlama Hizmetiniz Var Mı?

Profesyonellerden oluşan analiz ekibimiz ürün/hizmet, müşteri ve pazar araştırmaları yaparak dijital pazarlama hizmeti sunmaktadır.

10. Neden Sizle Çalışmalıyım, Diğer Firmalardan Farkınız Nedir?

Bestwebtasarım çalışmalarını özenle ve büyük bir araştırma ile yapar. Başarının sırrı çok çalışmak ve doğru araştırma yaparak nokta atışı analizler yapmaktan geçer. Küçük firmalardan uluslararası firmalara kadar durum böyledir. Sizin firmanız için de dijital pazarlama ve tasarım ve de programlama aşamalarında daima yanınızda olarak problem ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiriz. çalışmalarımız müşterilerimize raporlanarak adım adım yapılır.

Önceliğimiz müşterimizi ihtiyaçları konusunda bilinçlendirmek ve danışmanlık etmektir. Sunduğumuz raporlar detaylı anlatımlarla yapılır ve müşterilerimiz hizmetlerimiz konusunda bilinçlendirilir. Eğitim programlarımızda, önemli bilgileri müşterilerimize sunarız.

11. Bu Güne Kadar Neler Yaptınız?

Ücretsiz İnternet Marketing, SEO, Web Tasarım bültenleri ve pdfleri çıkardık ve 5.000’in üzerinde hedef kitleye ulaştık. Google Top Contributor olarak webmaster yardım forumlarında destek verdik. Sosyal medya ve youtube üzerinden eğitimler vermeye devam ediyoruz. Bir çok bilinir marka ile çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Küçük ve orta ölçekli işlerden büyük firmalara kadar bir çok web sitesi tasarımı, grafik tasarımlar ve gerek ios gerekse de android platformlarına uygulamalar geliştirdik. Alanında uzman profesyonellerimiz bir çok başarılı büyük projelerin üstesinden gelmiş olup verimli çalışma yöntemlerini bilerek en kısa sürede çözüme gitmektedirler. Yaptığımız bazı çalışmaları müşteriler kısmında görebilirsiniz. Ayrıca gizlilik anlaşmamızdan dolayı yayınlamadığımız bazı projelerimiz hakkında detaylı bilgiler edinmek için bizimle temasa geçebilirsiniz.

12. Sizi Hangi Kanallardan Takip Edebiliriz?

İnstagram, Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest ve LinkedIn ve e-posta ve de telefon aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Ek olarak müşterilerimiz Skype ve Whatsapp üzerinden de bize ulaşabilirler.

13. Hangi İlde Hizmet Veriyorsunuz ve Sözleşme Yapıyor Musunuz?

İstanbul merkezli bir firma olmakla beraber Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Müşterilerimizle iş sözleşmesi yaparak müşterilerimizi ve yapılan işleri koruyoruz.

14. Ödeme Seçenekleri Nelerdir, Ne Sıklıkta Yapılması Gerekiyor?

Ödemeler 7/24 sanal poslar üzerinden yapılabildiği gibi ofisimizden kredi kartı veya nakit olarak makbuz karşılığında elden de yapılabiliyor. Ayrıca banka hesaplarımıza havale veya eft yöntemi ile de ödemeler yapılabilmektedir.
Ödeme sıklığı projeye göre değişmekle birlikte teklifte ve sözleşmede belirtilmektedir.

15. AMP Konusunda Çözümleriniz Var Mı?

AMP kullanılmaya başladığından beri profesyonellerimiz tarafından yakından takip edilerek geliştirilmektedir. İhtiyaç olması halinde AMP kurulumu yapılıp hatalar giderilmektedir.

16. Google Analytics ve Search Console Takibi Yapıyor Musunuz?

Analytics ve Search Console ve hatta Yandex Metrica verileri çok ciddiye aldığımız verilerdir. Müşterilerimiz sahip olmasa bile kayıtları yapılarak takip edilebilir.

17. Reklam Vermek İşimde Bir Fark Yaratır Mı?

Bu sorunun en kısa yanıtı elbette EVET’tir. Burada doğru reklamın nasıl yapılacağı konusunda bir danışmanlık alınmasıdır. Bu konuda da müşterilerimizin yanında oluyoruz ve sundukları ürün ve hizmetlere göre yol haritası belirliyoruz.

18. İnternet Reklamcılığı Nedir?

İnternet reklamcılığı değişik bakış açısıyla İnternet aramaları, sosyal medyayı, trendleri, SEO’yu, raporlamayı, internet sitesini de kapsayan bir reklamcılık modelidir. Dijital reklamcılık olarak ta adlandırılmakla beraber internet reklamcılığı yükselen internet kullanımının kaçınılmaz bir gerçeği olarak günden güne yükselmekte ve diğer geleneksel reklamcılık modellerine göre çok ciddi bir paya sahiptir.

19. Web Sitem Kaç Günde Hazır Olur?

Müşteri taleplerine göre değişiklik göstermekle beraber genellikle 15 ile 30 gün arasında değişmektedir.

20. Hosting ve Domain Nedir?

Hosting(Barındırma), web sitenize internet üzerinden ulaşılabilmesi için dosyalarınızın sunucularda barındırılmasıdır. Bestwebtasarım olarak Purool Hosting&Datacenter sunucularında web sitelerimiz barındırıldığından bizden hosting hizmeti almanız durumunda dns adresleriniz ns41.purool.com ns42.purool.com veya türevleri olabilir.
Domain(Alan Adı), web sitenizin İnternet adı ve adresidir. Aslında Statik Ip’ye sahipseniz rakamlardan oluşan sayılar bütünün DNS sunucuları aracılığıyla bilinir ve akılda kalır isimlere dönüştürülmesidir. İnternet siteleri bu adlar ile belirlenir ve bilgisayarınıza bu adresi yazdığınızda web siteleri görüntülenir.

Ücretsiz SEO Analizi Talebi

Hala Yardıma İhtiyacınız Var Mı?

Her müşterimize en iyi hizmeti verebilmek için çok çalışıyor
ve faydalı çözümler getirirken sizi çok dinliyoruz.

Kurumsal Kimlik

İşinizi ve sektörü araştırıp analizlerde bulunurken sağlam bir kurumsal kimliğiniz olması için çalışırız. Kurumsal kimliğimizi merak ediyorsanız tıklayın.
Devam Et

Haberler & Güncellemeler

Profesyonellerimiz tasarım ve dijital pazarlama konularında oldukça fazla deneyime sahiptir. Çok çeşitli konularda bilgilerin paylaşıldığı Blog için tıklayın.
Devam Et

Temasa Geç

Bize soru sormak, mutlu müşterilerimiz arasına katılmak ve avantajlı fiyat kampanyalarımızdan yararlanmak için aşağıdaki iletişim linkini kullanabilirsiniz.
Devam Et